Перейти до основного вмісту

Незабутня зустріч із письменницею великого таланту

    Нещодавно в  Заліщицькій державній гімназії відбулося велике мистецьке свято краси українського слова – презентація відомої сучасної письменниці, людини надзвичайного таланту Оксани Кузів. Зустріч була організована за сприяння випускниці гімназії Наталії Махлинець, директора гімназії Олександри Войчишин та викладача секції української мови та літератури філії МАН Наталії Зубик.
    Ця зустріч – подія для нашого краю. Презентація пройшла на одному диханні. Авторка закохала у своє слово всіх, і кожен, переповнений емоціями, вийшов уже іншою людиною, адже письменниця зуміла торкнутися сердець слухачів, зачепити за живе – і перемінити!
    Оксана Кузів родом із Прикарпаття, проживає та працює журналістом в Івано-Франківську. Закінчила Львівський державний університет, за фахом – викладач української мови та літератури.
    2014 року стрімко ввійшла в літературу зі збіркою повістей «Адамцьо», яка за два роки витримала п’ять перевидань і стала «Книгою року у молоді Прикарпаття 2014», увійшла до 80-и найкращих книжок України за рейтингом «Вся Україна читає дітям», а 2016 року Вигодський народний театр за інсценізацію «Адамця» на Всеукраїнському фестивалі театру в Очакові здобув Гран-Прі.
    2015 року світ побачив поетичну збірку О. Кузів «В закапелках душі», 2016 року – книгу прози «Назови мене своєю», яка на 23-му Форумі видавців у Львові увійшла в ТОП-5 найбільш популярних книг. 2017 року читач отримав ексцентричний роман із неоднозначною назвою «ЩЕмить», котрий видавництво «Апріорі» визнало бестселером за той же рік.
    У чому ж секрет такого шаленого успіху? Насамперед, у виборі життєвих тем, побудованих на реальних фактах. Захоплюючі тексти змушують широко розплющити очі, спонукають серце битися через раз в очікуванні розв’язки і таїнства кожної невигаданої історії. Твори перемінюють людину ізсередини і виводять на істинну дорогу, де Правда і Закон – понад усе.
   2018 року відома книга «Адамцьо» перевидана вшосте, а також з’явилися два нові видання – роман «Собача любов» та збірка поезій «Задивлена в небо».
   Творчість Оксани Кузів – унікальне явище в нашій сьогоденній літературі. Господь поблагословив письменницю великим даром – сіяти добро, ніжність, чесність і любов поміж людьми.

   


Твори О. Кузів – справжнє мистецтво. Легкий стиль викладу, глибока філософська осмисленість, закоханість у слово і тонке його відчуття, велика любов до рідної землі і до Людини як Божого творіння – ось секрет майстерності письменниці.

Наталія Зубик, викладач секції української мови та літератури Заліщицької філії МАН України

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Важливо знати!

    У рамках тижня медіаосвіти і медіаграмотності викладачі Заліщицької філії МАН України Грушко Н.А. та Копичинська З.М. провели інтегроване заняття з інформатики і польської мови.    Слухачі обох секцій, здобувачі освіти Заліщицької державної гімназії, удосконалили свої знання з медіаграмотності: училися критично оцінювати інформацію, розрізняти медіаформати та ефективно їх використовувати під час навчання.    Також присутні пройшли  тестування з медіаграмотності  "Медіазнайко".  https://www.aup.com.ua/Game/ Знання й розуміння інформаційної культури слухачі МАН перевірили практично, готуючи матеріали просвітницьких заходів, приурочених Дню Незалежності Польщі.  Зібравши матеріали з теми "Historia Święta Niepodległości Polski", манівці проаналізували різні інтернет-видання, на основі яких вчилися розрізняти правдиву та фейкову інформацію, думки та судження, достовірність та недостовірність джерел.      Матеріали цікавого заняття були використані під час проведення

МАН-Юніор Ерудит

  Слухачі Заліщицької філії МАН та НГТ "Пошук" під керівництвом Галини Володимирівни Коцебейчук, учителя історії Заліщицької державної гімназії, 17 грудня 2020 року взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "МАН-Юніор Ерудит". Юні історики мали змогу перевірити власні знання, виконуючи цікаві інтерактивні вправи та завдання.

Новий навчальний рік стартував!

     Щороку 15 вересня ми розпочинаємо навчання у філії МАН України. Цьогоріч працюватимуть секції історії України, української мови та літератури, польської мови, математики, інформатики та фізики.      Запрошуємо до наукової еліти Заліщанщини нових здобувачів освіти громади, міста і, звичайно, нашої гімназії.      Хай заняття в секціях філії будуть цікавими, а наукові відкриття - поціновані на обласних, Всеукраїнських і світових конкурсах.