Перейти до основного вмісту

Методична робота викладачів Заліщицької філії МАН

 Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція "Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі"

  Під егідою Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту обдарованої дитини НАПН України та Національного центру "Мала академія наук України" відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція "Підтримка та супровід обдарованих учніів в сучасному інформаційно-освітньому просторі". 

   У науковому заході взяла участь Зубик Наталія Василівна, кандидат філологічних наук, викладач секції «Українська мова та література» Заліщицької філії МАН, учитель словесності Заліщицької державної гімназії.

  Мета заходу - обговорення актуальних наукових і практичних проблем обдарованості, розвитку обдарованих дітей і юні, обмін досвідом щодо використання інноваційних підходів у контексті розв’язання питань підтримки та супроводу обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі. 

НАУКОВА ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

 Філософські виміри обдарованості в інформаційному суспільстві; 

 Історичні аспекти проблеми обдарованості в освіті; 

 Обдарованість як проблема вищої освіти; 

 Психологічний і педагогічний супровід обдарованих учнів.




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Важливо знати!

    У рамках тижня медіаосвіти і медіаграмотності викладачі Заліщицької філії МАН України Грушко Н.А. та Копичинська З.М. провели інтегроване заняття з інформатики і польської мови.    Слухачі обох секцій, здобувачі освіти Заліщицької державної гімназії, удосконалили свої знання з медіаграмотності: училися критично оцінювати інформацію, розрізняти медіаформати та ефективно їх використовувати під час навчання.    Також присутні пройшли  тестування з медіаграмотності  "Медіазнайко".  https://www.aup.com.ua/Game/ Знання й розуміння інформаційної культури слухачі МАН перевірили практично, готуючи матеріали просвітницьких заходів, приурочених Дню Незалежності Польщі.  Зібравши матеріали з теми "Historia Święta Niepodległości Polski", манівці проаналізували різні інтернет-видання, на основі яких вчилися розрізняти правдиву та фейкову інформацію, думки та судження, достовірність та недостовірність джерел.      Матеріали цікавого заняття були використані під час проведення

МАН-Юніор Ерудит

  Слухачі Заліщицької філії МАН та НГТ "Пошук" під керівництвом Галини Володимирівни Коцебейчук, учителя історії Заліщицької державної гімназії, 17 грудня 2020 року взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "МАН-Юніор Ерудит". Юні історики мали змогу перевірити власні знання, виконуючи цікаві інтерактивні вправи та завдання.

Новий навчальний рік стартував!

     Щороку 15 вересня ми розпочинаємо навчання у філії МАН України. Цьогоріч працюватимуть секції історії України, української мови та літератури, польської мови, математики, інформатики та фізики.      Запрошуємо до наукової еліти Заліщанщини нових здобувачів освіти громади, міста і, звичайно, нашої гімназії.      Хай заняття в секціях філії будуть цікавими, а наукові відкриття - поціновані на обласних, Всеукраїнських і світових конкурсах.