Перейти до основного вмісту

Успішний старт молодших манівців!

    10 листопада розпочався конкурс-захист дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. Восьмеро гімназистів взяли участь у наукових перегонах. 




    Бойчук Валентин, учень 4(8) - Б класу, презентував роботу  "Інтернаціоналізми та їх різновиди в англійській і українській мовах" у секції "Англійська мова".
Бойчук Валентин виборов ІІ місце.
Керівник - Штогрин С.В., учитель англійської мови.


 Осадчук Ірина, учениця 4-Б класу, доповідала в секції "Історія України" з науковими дослідженнями на тему: "Боротьба Української повстанської армії  у Заліщицькому районі у 1940-1950-х роках».
Осадчук Ірина здобула ІІ місце.
Керівник - Дяків В.Г., учитель історії.
 


    Махніцька Владислава,
учениця 4-А класу, досліджувала жанрову своєрідність новел О.Генрі та презентувала свої висновки в секції "Зарубіжна література". 
Махніцька Владислава виборола І місце.
Керівник роботи - учитель зарубіжної літератури З.М.Копичинська.


     Николайчук Соломія,
учениця 4-А класу, взяла участь у роботі секції "Комп'ютерні науки" та захистила роботу "Розробка сайту-довідника "Жінки-інформатики"". Гімназистка здобула      І місце, керівник - Грушко Н.А., учитель інформатики.
     Двоє гімназистів, Сендецький Макар, учень 2-А класу, та Заячковський Олександр, учень 4-Б класу, захистили свої дослідження в секції "Математика". 
Заячковський Олександр виборов І місце ("Теорема Птолемея та її ознаки".)
Сендецький Макар здобув ІІІ місце ("Ознаки подільності"). 
Керівник робіт - учитель математики О.Ю.Колодницька.


     Шевчук Антоніна, учениця 4-Б класу,
дослідила проблему "Берестейська унія: причини та початок формування" у секції "Теологія, релігієзнавство та історія релігії" (керівник Дяків В.Г.) і здобула І місце. 
  
     Коваленко Софія Андріївна, учениця 4-Б класу, представила роботу "Баден-Вюрттемберг: особлива земля" у секції "Німецька мова".
Коваленко Софія здобула ІІІ місце.
Керівник - Царьова О.С., учитель німецької мови.


      Вітаємо учасників конкурсу-захисту та дякуємо педагогам-наставникам за плідну роботу!





Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Важливо знати!

    У рамках тижня медіаосвіти і медіаграмотності викладачі Заліщицької філії МАН України Грушко Н.А. та Копичинська З.М. провели інтегроване заняття з інформатики і польської мови.    Слухачі обох секцій, здобувачі освіти Заліщицької державної гімназії, удосконалили свої знання з медіаграмотності: училися критично оцінювати інформацію, розрізняти медіаформати та ефективно їх використовувати під час навчання.    Також присутні пройшли  тестування з медіаграмотності  "Медіазнайко".  https://www.aup.com.ua/Game/ Знання й розуміння інформаційної культури слухачі МАН перевірили практично, готуючи матеріали просвітницьких заходів, приурочених Дню Незалежності Польщі.  Зібравши матеріали з теми "Historia Święta Niepodległości Polski", манівці проаналізували різні інтернет-видання, на основі яких вчилися розрізняти правдиву та фейкову інформацію, думки та судження, достовірність та недостовірність джерел.      Матеріали цікавого заняття були використані під час проведення

МАН-Юніор Ерудит

  Слухачі Заліщицької філії МАН та НГТ "Пошук" під керівництвом Галини Володимирівни Коцебейчук, учителя історії Заліщицької державної гімназії, 17 грудня 2020 року взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "МАН-Юніор Ерудит". Юні історики мали змогу перевірити власні знання, виконуючи цікаві інтерактивні вправи та завдання.

Новий навчальний рік стартував!

     Щороку 15 вересня ми розпочинаємо навчання у філії МАН України. Цьогоріч працюватимуть секції історії України, української мови та літератури, польської мови, математики, інформатики та фізики.      Запрошуємо до наукової еліти Заліщанщини нових здобувачів освіти громади, міста і, звичайно, нашої гімназії.      Хай заняття в секціях філії будуть цікавими, а наукові відкриття - поціновані на обласних, Всеукраїнських і світових конкурсах.