Перейти до основного вмісту

Світ мене ловив, та не впіймав...

 3 грудня, у день народження Григорія Сковороди, українського мандрівного філософа, богослова та письменника, у Заліщицькій філії МАН України (на базі Заліщицької державної гімназії) відбулося заняття секції зарубіжної літератури, присвячене 300-річчю з дня народження великого педагога (викладач З.М.Копичинська).

На занятті говорили про українського Сократа, якого вважають одним із найосвіченіших людей ХVIII століття, про його власну формулу щастя та найважливішу рису характеру Григорія Савича - самопізнання. Та яким же він був насправді? Цікаві факти із біографії великого філософа, поета, просвітителя, неординарної особистості зібрала викладач секції "Зарубіжна література" Зоряна Миронівна Копичинська.


Гімназисти дізналися:

чому Сковорода вчився 15 років та так і не закінчив навчання в університеті;

як оцінював своїх учнів та чому не ставив бали;

за які підходи у викладанні його звільняли;

у чому полягає секрет щастя за Сковородою.

Незвично та оригінально представила філософа Богуцької Христини, яка говорила про Сковороду як сучасного блогера, приватного репетитора та коучера-фрілансера.

Гімназисти мали змогу пройти невелике опитування щодо важливих моментів життя і творчості Г.Сковороди.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Важливо знати!

    У рамках тижня медіаосвіти і медіаграмотності викладачі Заліщицької філії МАН України Грушко Н.А. та Копичинська З.М. провели інтегроване заняття з інформатики і польської мови.    Слухачі обох секцій, здобувачі освіти Заліщицької державної гімназії, удосконалили свої знання з медіаграмотності: училися критично оцінювати інформацію, розрізняти медіаформати та ефективно їх використовувати під час навчання.    Також присутні пройшли  тестування з медіаграмотності  "Медіазнайко".  https://www.aup.com.ua/Game/ Знання й розуміння інформаційної культури слухачі МАН перевірили практично, готуючи матеріали просвітницьких заходів, приурочених Дню Незалежності Польщі.  Зібравши матеріали з теми "Historia Święta Niepodległości Polski", манівці проаналізували різні інтернет-видання, на основі яких вчилися розрізняти правдиву та фейкову інформацію, думки та судження, достовірність та недостовірність джерел.      Матеріали цікавого заняття були використані під час проведення

МАН-Юніор Ерудит

  Слухачі Заліщицької філії МАН та НГТ "Пошук" під керівництвом Галини Володимирівни Коцебейчук, учителя історії Заліщицької державної гімназії, 17 грудня 2020 року взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "МАН-Юніор Ерудит". Юні історики мали змогу перевірити власні знання, виконуючи цікаві інтерактивні вправи та завдання.

Новий навчальний рік стартував!

     Щороку 15 вересня ми розпочинаємо навчання у філії МАН України. Цьогоріч працюватимуть секції історії України, української мови та літератури, польської мови, математики, інформатики та фізики.      Запрошуємо до наукової еліти Заліщанщини нових здобувачів освіти громади, міста і, звичайно, нашої гімназії.      Хай заняття в секціях філії будуть цікавими, а наукові відкриття - поціновані на обласних, Всеукраїнських і світових конкурсах.